ВО "Свобода"

ENG

3 липня
У Львові відзначили день народження героїв Небесної сотні Олега Ушневича та Богдана Ільківа
У Львові відзначили день народження героїв Небесної сотні Олега Ушневича та Богдана Ільківа

3 липня 2018 року у Львові відбувся захід "День народження Героя". У Музей визвольної боротьби України рідні та друзі прийшли вшанувати героїв Небесної сотні Олега Ушневича та Богдана Ільківа.

Захід розпочався зі спільної молитви за героїв, які "власною кров'ю запалили світло любови, що не перестане ніколи надавати світло та проганяти темряву".

Брат Олега Ушневич, свободівець Роман Ушневич, сказав: "Ми розуміємо і у глибині душі знаємо: якщо правильно будемо виховувати своїх дітей, будемо все робити для того, щоб вони жили краще - то й самі будемо ставати кращими. Маємо старатися бути відповідальними, щирими, патріотичними громадянами Української держави. Маємо шанувати наших героїв та передавати це виховання нашим дітям. Тоді Україна буде сильною державою".

Роман Ушневич
Роман Ушневич

Голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" Руслан Кошулинський зазначив: "Наша любов у тому, щоб на кожному кроці був пам'ятник, щоб на кожному кроці була вулиця імени героя, щоб на кожному кроці була книжка, пісня, кіно, вистава. І щоб усі в суспільстві пам'ятали і знали, за що наші хлопці віддавали своє життя. Ось це і буде наша велика любов до великих українців!".

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"