ВО "Свобода"

ENG

4 липня
Свободівці вимагають не допустити будівництва розважального центру на місці цвинтаря в Бродах
Свободівці вимагають не допустити будівництва розважального центру на місці цвинтаря в Бродах

Ухвалюючи рішення про будівництво торговельно-розважального комплексу на місці старого цвинтаря та поруч із пам'ятниками Жертвам большевицьких репресій і Героям Небесної сотні, Бродівська міська рада зневажила історичну пам'ять. Про це заявив 4 липня 20188 року на сесії Бродівської районної ради голова фракції ВО "Свобода" Володимир Чехут.

"Вважаємо, що міська влада обрала дуже невдале місце для розважального закладу. Як відомо, на теперішньому Майдані Свободи із середини XVII ст. до початку XIX ст. був цвинтар церкви Воздвиження Чесного Животворящого Хреста. Водночас обурює, що розважальний заклад розташовуватиметься між двома важливими пам'ятниками ‒ Жертвам большевицьких репресій та Героям Небесної сотні.

Ухвалюючи таке рішення, влада зневажила історичну пам'ять бродівчан. Невже дійде до плюндрування могил, як це чинили окупаційні ворожі режими?" - наголосив Володимир Чехут.

Він заявив, що свободівці засуджують таке рішення міської ради і вимагають від міського голови Бродів Анатолія Белея відмовитися від задуму.

"Залишіть мертвих у спокої, віддайте їм належну шану, не влаштовуйте танці на кістках!" - наголосив націоналіст.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"