ВО "Свобода"

ENG

2 липня
Іван Мудрий: У селі Воля Гомулецька хлопці та дівчата проходять військово-патріотичний вишкіл
Іван Мудрий: У селі Воля Гомулецька хлопці та дівчата проходять військово-патріотичний вишкіл

2 липня 2018 року на базі відпочинкового комплексу "Альбатрос", що в селі Воля Гомулецька, відбулося урочисте відкриття 2-ї табірної зміни військово-патріотичного табору "Вишкіл": хлопців заступили дівчата.

Заступник голови Пустомитівської районної ради свободівець Іван Мудрий, працівник сектору молоді та спорту Леся Цимбала, а також редактор районного часопису "Голос народу" Роман Скочиляс побажали наступній зміні, яку затупили 23 дівчини, гарного відпочинку та незабутніх вражень.

Свободівець Іван Мудрий на урочистому завершені 1-ї зміни вишколу вручив 21 хлопцю сертифікати про участь у військово-патріотичному таборі "Вишкіл", а кращих нагородив рюкзаками.

"Упродовж п'яти днів юнаки підрозділу "Сокіл" ознайомлювалися з уніформою, спорядженням, засобами зв'язку, екіпіровкою військового для виконання бойових задач. Також хлопці проходили навчання з надання першої долікарської медичної допомоги для порятунку життя. Отримали навички з орієнтування на місцевості, з тактичного пересування, а саме ‒ поодиноко та групами, маскування та розвідки. Теоретична підготовка, отримана під час навчання, була підкріплена практичними заняттями. Учасники табору на власному прикладі продемонстрували, що бути патріотом власної країни, поважати звичаї свого народу й робити все на благо своє та близьких ‒ актуально як ніколи", ‒ зазначив Іван Мудрий.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"