ВО "Свобода"

ENG

4 липня
Свободівці в Бродівській райраді не дали владі "проштовхнути" незаконне рішення
Свободівці в Бродівській райраді не дали владі "проштовхнути" незаконне рішення

4 липня 2018 року на сесії Бродівської районної ради владі не вдалося протягнути незаконне рішення із наміром приватизації підприємства "Бродиавтошляхсервіс". Завдяки принциповій позиції депутатів від ВО "Свобода" проект рішення не набрав достатньої кількості голосів.

Як зазначив у своєму виступі голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич, який брав участь у засіданні райради, хтось дуже зацікавлений у приватизації майнового комплексу та інвестиційно привабливої земельної ділянки.

"Бродівська районна рада знову намагається таємно від громади й депутатів "проштовхнути" важливі господарські питання. Хочу нагадати, що йдеться про привабливу земельну ділянку площею 1, 6 га на трасі Київ - Чоп. Чомусь проект рішення не було вчасно оприлюднено на офіційному сайті, і депутати дізналися про нього вже під час сесії. Очевидно, що влада має що приховувати, тому й порушує законодавство й регламент", - зазначив Олег Панькевич.

У підсумку більшість депутатів не підтримали проект рішення, який стосувався підприємства "Бродиавтошляхсервіс".

Нагадаємо, що в 2016 році Бродівська районна рада добровільно відмовилася від своєї частки в комунальному підприємстві "Бродиавтошляхсервіс", а районне товариство "Просвіта" позбавили частки шляхом підробки документів. Міська рада Бродів із травня 2016 р. стала одноособовим власником цього підприємства і вклала в нього понад 400 тис. грн. з бюджету. Далі поспішно ліквідували КП, чим наблизили приватизацію майнового комплексу та інвестиційно привабливої земельної ділянки.

Раніше Бродівська районна рада відмовилася від своєї частки в підприємстві "Бродівський замок" (ринок).

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"