ВО "Свобода"

ENG

27 липня
Ірина Сех виграла в суді справу проти газети "Експрес"
Ірина Сех виграла в суді справу проти газети "Експрес"

Голова "Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина", член Політради ВО "Свобода" Ірина Сех виграла суд проти газети "Експрес" у справі про наклеп. Суд зобов'язав видання спростувати неправдиву інформацію, опубліковану ще 2014 року, коли Ірина Сех очолювала Львівську облдержадміністрацію.

"Отримала рішення Яворівського районного суду Львівщини у справі за моїм позовом проти газети "Експрес". Упродовж чотирьох років тривала судова тяганина. Редакція робила все можливе, щоб затягнути справу: подавала апеляцію, що справу мають слухати не у Франківському районному суді Львова, а в Яворівському, за місцем реєстрації підприємства, їхні представники не з'являлися на засідання, навіть перереєстровували підприємство, щоби змінити юридичну адресу. Суд зобов'язав видання спростувати наклепницьку інформацію", ‒ зазначила Ірина Сех.

Нагадаємо, у серпні 2014 року було відкрито провадження за двома позовами Ірини Сех проти газети "Експрес". У позовах Ірина Сех просить суд зобов'язати видання спростувати наклепницьку інформацію щодо неї. Зокрема, позивач вимагає спростування брехливої інформації, опублікованої в газеті "Експрес" у матеріялі під назвою "Прогульниця Сех і дві її зарплати", де стверджується, начебто Ірина Сех отримувала зарплати на двох посадах. В иншому позові Ірина Сех оскаржує наклепницьку інформацію, викладену в матеріялі під назвою "Губернаторка Сех знову говорить неправду". У цій статті стверджується, що Ірина Сех була відсутня на частині пленарних засідань Верховної Ради, при цьому в дні цих засідань начебто була відсутня на роботі в Львівській ОДА. Як зазначено в позовних заявах, опублікована інформація є неправдивою та порушує права позивача.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"